Фітотерапія проти інсульту

Фітотерапія проти інсульту

Візьміть по 1 ст. л. квіток ромашки, бузини чорної, листя м’яти і залити 3 склянками окропу. Наполягати протягом 2 ч, процідити і підсолодіть медом. Пити по 1 склянці перед їдою 3 рази в день.
Візьміть по 1 ст. л. трави фіалки польової, пасльону чорного, звіробою, посконникаконоплевидного і залити 1 л окропу. Наполягати протягом 2 ч, процідити і підсолодити медом. Випити увесь настій протягом дня.
Візьміть по 4 ст. л. подрібненої трави фіалки польової, квіток календули, квіток жовтця їдкого, кореневищ там’яну і залити 1 л спирту. Заховати на
20 днів в темному місці, періодично струшуючи, і проціджувати. Розітрвть паралізовані місця цією сумішшю протягом 10-15 мін, потім обтирати їх водою з молоком і маслиновою олією. Такі масажі робити упродовж 20 днів.
Візьміть 100 г пустирника, 100 г омели білої, 100 г квіток глоду. 2 ст. л. збору з вечора засинати в термос і залити 2 склянками окропу. Уранці процідіть. Приймати по 100 г 4 рази в день.
Візьміть 75 г квіток гречки, 75 г квіток глоду, 100 г м’яти. 2 ст. л. збору з вечора засинати в термос і залити 2 склянками окропу. Уранці процідіть. Розділити на 4 прийоми і випити протягом дня.
Візьміть по 1 частини трави хвоща і кори жостеру, 2 частини багульника і 3 частини трави пустирника. Залити 2 ст. л. суміші 0,5 л окропу. Кип’ятити протягом 10 мін, укутати і наполягати півгодини, остудити і процідити. Приймати по 1/3 склянки 3 рази день після їди. Візьміть в рівних пропорціях траву пустирника, квіток глоду, листя омели. Залийте 4 ст. л. суміші 1 л окропу і протягом 8 ч. Приймати по 1/2 склянки 3 рази в день через 1 ч після їди.
Візьміть по 1 частини плодів глоду, ниркового чаю, адоніса весняного, по 2 частини м’яти перцевої і сушеницы болотяною і 3 частини трави пустирника. Подрібніть. Залийте 2 ст. л. суміші 0,5 л окропу і кип’ятити 10 хвилин.Охолодіть і процідіть. Приймати по пів склянки 3 рази в день після їди.
Візьміть 5 ст. л. подрібнених молодих (цього року) голок ялини або сосни, по 2 ст. л. подрібнених плодів шипшини і цибульного лушпиння. Залийте 0,7 л води, довести до кипіння і варити на слабкому вогні протягом 10 хв. Процидіть і пити замість води протягом дня від 0,5 л до 1 л. Термін лікування 4 місяці.
Візьміть по 20 г трави деревію і омели і по 50 г фукусу пузирчастого і цистозіри бородатої. Наполягти 1 ст. л. з верхом суміші в склянці холодної води протягом 3 годин. Потім проварити протягом 5 мін і наполягти протягом 15 хв. Випити за день ковтками.


Ключові слова статті:
Інсульт

Читайте також

Пухлини хребта

Пухлини хребта зустрічаються порівняно рідко і складають тільки близько 0,4% від загального числа всіх новоутворень. Поява і широке поширення магнітно-резонансної

Cиндром хронічної втоми

Хвороба мегаполісів — синдром хронічної втоми Хто найчастіше страждає від синдрому хронічної втоми? Як правило, до синдрому хронічної втоми (СХУ)

Ішіас

Ішіас (від грец. «сідниця»), або поперековий — крижовий радикуліт, — захворювання корінців попереково-крижового відділу спинного мозку і головним чином сідничного