Масаж

Масаж

Масаж у Києві — це послуга, пропонована лікувальними клініками, оздоровчими центрами, спа-салонами, студіями краси і індивідуально практикуючими масажистами. Спектр пропонованої киянам масажної техніки дуже широкий: класичний, лікувальний, спортивний, антицелюлітний, тібетський, вишуканий медовий масаж і його різні екзотичні види. Різноманітність масажної техніки обумовлена індивідуальною дією кожного виду масажу на організм людини. Залежно від виду техніки масаж здатний вирішити безліч проблем людини із здоров’ям: він може як позбавити від хронічної втоми і проблем із зайвою вагою або целюлітом, так і виправити лінію хребта, поліпшити загальний стан організму, нормалізувати кровообіг, усунути плоскостопість і прискорити процес реабілітації організму після хвороби. Крім того, масажні кабінети Києва пропонують дитячий масаж — послугу, що відрізняється особливою технікою, адже організм дитини, що не до кінця сформувався, вимагає особливої кваліфікації і рівня майстерності.

Лікувальний масаж сьогодні використовується дуже широко, наприклад, при різних ушкодженнях і захворюваннях. Його використовують як лікувальний метод для відновлення нормальної діяльності людського організму. В цілому масаж надається в поліклініках, лікарнях, санаторіях однієї із складових комплексного лікування.

Класифікувати лікувальний масаж можна залежно від характеру захворювання: масаж при захворюваннях дихальних органів, масаж при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату і так далі. Методика також залежатиме безпосередньо від конкретного захворювання і розроблятиметься в кожному випадку окремо, оскільки залежить від патогенезу, клінічних форм захворювань. Техніка лікувального масажу така ж, як і в звичайному гігієнічному масажі, і включає вичавлювання, погладжування, розтирання, розминки, вібрацію.

Існує ряд протипоказань для проведення лікувального масажу :

— гострі запальні процеси;

— різні хвороби крові;

— висока температура;

— цинга;

— кровотечі;

— всілякі шкірні захворювання;

— гнійні процеси;

— тромбози і варікозне розширення вен і інші.


Читайте також

Мануальне м’язове тестування (ММТ)

Фахівцеві — реабілітологу часто доводиться вирішувати завдання, пов’язані з діагностикою ураженої ланки в складній системі опорно-рухового апарату людини. Для вирішення цих