Нові статті

 • Радикуліт

  Ще однією поширеною причиною болів в області хребта є запалення корінців периферичних нервів, в народі відоме

  ...

 • Біль в спині?

  Хребет — це, в прямому і переносному сенсі, стовп, на якому тримається увесь наш організм. Тому

  ...

 • Атеросклероз великих судин

  Атеросклероз — це хвороба, з якою може зіткнутися будь-який з нас. За світовою статистикою, він є

  ...

 • Радикуліт

  Радикуліт — це запалення периферичних нервів і корінців. Причини радикуліту: травми, у тому числі і родові,

  ...

 • Як влаштовані хребці

  Хребетний стовп, який є віссю і опорою нашого тіла, складається з 33-34 хребців — кісткових елементів,

  ...

 • Інфекційні захворювання головного мозку

  Бактерії і інші мікроорганізми потрапляють в головний мозок і мозкові оболонки декількома способами, наприклад з кров’ю

  ...

Лікування остеохондрозу хребта

Лікування остеохондрозу хребта

Остеохондроз (шийного, грудного, поперекового відділів хребта)

Якщо Вам поставили діагноз остеохондроз хребта — не хвилюйтеся. Жити активно, без болю, ліків і операцій можна! Використовувати в лікуванні тільки можливості свого організму допоможе методика природного лікування — кінезітерапія. Після лікування рухом (кінезітерапією) Ви зможете вести звичне активне життя без гострого больового синдрому і побоювань за його розвиток!

Що таке остеохондроз?

Остеохондроз — це наслідок поєднання декількох основних патологічних механізмів, що призводить до порушення функцій усього організму

 • Порушення мінерального обміну — невідповідність між надходженням мінеральних речовин в організм і потребою в них: в періоди активного зростання, при значних перевантаженнях організму, або при неправильній техніці виконання звичних рухів.
 • Порушення кровообігу в хребті і живлення міжхребетних дисків. Найчастіше, причиною цього є малорухомий спосіб життя і порушення постави.
 • Порушення якісних характеристик міжхребцевих дисків і формування міжхребцевих гриж.
 • Надлишкове окостеніння, осифікація «випавших» дисків, формування остеофітів.

Як проявляється остеохондроз?

Захворювання може зачіпати усі відділи хребта : шийний, грудний і поперековий. Перші симптоми остеохондрозу визначаються ще в підлітковому віці, а розвивається це захворювання у кожного другого жителя Земної кулі.

Прояви остеохондрозу залежать від тривалості перебігу захворювання і стадії, на якій знаходиться патологічний процес.

 • Порушення структури міжхребетного диска. При цьому втрачається еластичність хрящової тканини хребта, за рахунок цього виникають локальний спазм м’язів, набряк м’яких тканин, що проявляється болями і зниженню рухливості в окремих міжхребцевих суглобах.
 • Формування істинних гриж міжхребцевих дисків. Ця стадія остеохондрозу хребта є безповоротною, оскільки «випавший» диск чинить механічний тиск на міжхребцеві нерви і судини.
 • Формування нестабільності в міжхребцевих суглобах. За рахунок порушення підтримувальних властивостей зв’язково-м’язового апарату хребта, формуються вивихи і підвивихи в міжхребцевих суглобах, що проявляється болями в спині, онімінням м’язів спини і кінцівок, головними болями, підвищенням артеріального тиску.
 • Кальцифікація міжхребцевих суглобів, формування крайових кісткових розростань — остеофітів. Це викликає травматизацию нервів, судин, м’язів, запускаючи запальний процес.

Лікування остеохондрозу

Раннє виявлення захворювання і своєчасна модифікація способу життя дозволяють повністю позбавитися від проблеми. Зробити це можна природним чином, за допомогою виконання спеціальних вправ. Від лікарів кінезітерапевтів. Ви можете отримати інформацію про те, як правильно і якісно виконувати рухи з метою профілактики остеохондрозу. Індивідуально підібрана лікувально-відновна програма враховує стадію захворювання, а виконання вправ дозволяє швидко досягти результату, не удаючись до допомоги ліків і оперативних втручань.


Читайте також

Харчування проти інсульту

Живлення проти інсульту Одна з причин інсульту — неправильне харчування, що руйнує організм. Тільки при строгому дотриманні умов дієтологів можливо

Неврологічні хвороби

Роздратування ступні передається по нервах в мозку, взаємодіючи там з духом, і таким чином породжує відчуття болю. Декарт Рух, дотик,

Кліщовий Боррелиоз

Кліщовий боррелиоз (хвороба Лайма) — інфекційне природновогнищеве захворювання, що викликається спірохетами і що передається кліщами, має схильність до хронічної і