Нові статті

 • Радикуліт

  Ще однією поширеною причиною болів в області хребта є запалення корінців периферичних нервів, в народі відоме

  ...

 • Біль в спині?

  Хребет — це, в прямому і переносному сенсі, стовп, на якому тримається увесь наш організм. Тому

  ...

 • Атеросклероз великих судин

  Атеросклероз — це хвороба, з якою може зіткнутися будь-який з нас. За світовою статистикою, він є

  ...

 • Радикуліт

  Радикуліт — це запалення периферичних нервів і корінців. Причини радикуліту: травми, у тому числі і родові,

  ...

 • Як влаштовані хребці

  Хребетний стовп, який є віссю і опорою нашого тіла, складається з 33-34 хребців — кісткових елементів,

  ...

 • Інфекційні захворювання головного мозку

  Бактерії і інші мікроорганізми потрапляють в головний мозок і мозкові оболонки декількома способами, наприклад з кров’ю

  ...

Професійні хвороби офісних працівників

Професійні хвороби офісних працівників

Існує думка, що робота в офісі найпростіша, а головне, нешкідлива, людині, що адже сидить за комп’ютером, не загрожують виробничі травми і інші захворювання. Але це не так. У офісних працівників є свої професійні захворювання, пов’язані із специфікою діяльності, мікрокліматом приміщення, психологічною обстановкою в колективі, низькою руховою активністю і іншими подібними чинниками.

Цілий перелік хвороб ускладнює життя бухгалтерам, секретарям, менеджерам, програмістам, маркетологам, юристам, економістам і іншим співробітникам, які працюють в офісі. Позбавитися від них допоможе природний метод лікування — кінезіотерапія, яка що активно використовується як в Україні, так і за кордоном.

Професійні хвороби офісних працівників, які вони?

Геморой

Поширене захворювання, що супроводжується хворобливими відчуттями в районі анального отвору, свербежем, печінням, дискомфортом під час дефекації, кровотечами, випаданням гемороїдальних вузлів.

Як профілактика геморою, медики рекомендують підвищити рухову активність: частіше гуляти, регулярно робити зарядку, а також включити в щоденне меню більше продуктів, що містять клітковину і пити достатню кількість рідини.

Остеохондроз

Захворювання, про яке не з чуток знає більше 70% дорослого населення. Проявляється воно болями в спині, дискомфортом при ходьбі і сидінні. Підступна недуга призводить до руйнувань суглобів хребта, якщо вчасно не почати лікування остеохондроз переросте в кіфоз, грижу, на тлі захворювання можуть утворитися остеофіти.

Щоб уникнути розвитку остеохондрозу, необхідно стежити за своєю вагою, регулярно виконувати комплекс вправ, спрямований на підвищення рухливості суглобів.

Синдром хронічної втоми

Хвороба розвивається в результаті постійної перевтоми і перенапруження. Діагностувати синдром можна за декількома ознаками: часті головні болі, дратівливість, порушення сну, зниження працездатності.

Основним профілактичним заходом, що застерігає розвитку хвороби, лікарі називають відпочинок.

Синдром сухого ока (ССО)

Це малоприємне захворювання, від проявів якого переважно страждають ті, хто багато часу проводить перед комп’ютером. Синдром виникає в результаті того, що око тривалий час знаходиться в напруженому стані і супроводжується різальними болями і печінням.

Запобігти розвитку хвороби допоможе зарядка для очей, прискорене моргання, періодичний відпочинок від комп’ютера, використання очних крапель.

Синдром зап’ястного каналу

Захворювання вражає нервові закінчення в області зап’ястка. Це «улюблене» захворювання (після синдрому сухого ока) тих, чия робота пов’язана з комп’ютерами. Проявляється недуга онімінням рук, коленням, болями, що віддають в долоньки. Розвиток синдрому супроводжується слабшанням м’язів кисті рук.

Як профілактика необхідно робити зарядку для рук і під час роботи за комп’ютером користуватися спеціальними подушечками, що укладаються під зап’ясток.

Лікування професійних захворювань

Якщо ви виявили у себе одне з вище перерахованих офісних захворювань, не варто відкладати візит до лікаря на потім. Адже чим раніше виявлена недуга і почато лікування, тим швидше ви відчуєте полегшення. Лікування за допомогою кінезіотерапії, суть якої в тому, щоб активізувати резервні сил вашого організму допоможе позбавитися від захворювання без застосування медичних препаратів.


Читайте також

Гіпертензія. Гіпотензія

Якщо у Вас діагностована артеріальна гіпертензія або гіпотензія, то опускати руки не варто. Це зовсім не означає постійний прийом токсичних

Паталогічний процес при демієлінізуючих захворюваннях

Діагностика активності демієлінізуючого процесу при розсіяному склерозі (РС) до теперішнього часу залишається однією з актуальних проблем неврології. Саме від стадії

Лордоз, кіфоз і сколіоз

Як ми вже згадували вище, в здоровому хребті є природні вигини вперед і назад (лордози і кифозы). До дегенеративних порушень