УЗД головного мозку

УЗД головного мозку

УЗД головного мозку — це нешкідливий, безболісний спосіб діагностики патологій в розвитку або роботі головного мозку. Цей тип дослідження призначається дорослим, які мають скарги, пов’язані з:

  • постійними головними болями;
  • частими втратами свідомості;
  • підвищеним внутрішньочерепним тиском;
  • порушеннями опорно-рухового апарату;
  • психічними розладами.

Також УЗД головного мозку часто призначають дітям, що не досягли однорічного віку, з метою виключення у них патологій в розвитку.

Висока міра інформативності цього методу дослідження, а також його абсолютна безболісність дозволяють проводити процедуру широкому кругу пацієнтів. Виявлення відхилень на ранній стадії розвитку хвороби дозволяє уникнути складного і дорогого лікування.

За допомогою УЗД можна виявити міру наповнення судин головного мозку кров’ю, діаметр судин і стан їх стінок, міра просвіту і стан довколишніх до судини тканин.

Результати цього дослідження допоможуть відшукати причину виникнення нездужань у пацієнта, а також виправдати, при необхідності, необхідність хірургічного втручання.


Читайте також

УЗД суглобів

УЗД суглобів рекомендується для будь-кого, у разі навіть самих незначних, хворобливих відчуттів в суглобах. Цей метод дослідження відрізняється доступною вартістю,

УЗД судин

Дослідження судинної системи ультразвуком дозволяє визначити здоров’я судин, які забезпечують кров’ю головний мозок, верхні і нижні кінцівки, статеві і тазові

Ультразвукове дослідження (УЗД)

На сьогодні ультразвукове дослідження УЗД органів і тканин організму є найдоступнішим і найбезпечнішим методом, яким користуються при діагностиці захворювань. УЗД