Нові статті

 • Біль в спині?

  Хребет — це, в прямому і переносному сенсі, стовп, на якому тримається увесь наш організм. Тому

  ...

 • Атеросклероз великих судин

  Атеросклероз — це хвороба, з якою може зіткнутися будь-який з нас. За світовою статистикою, він є

  ...

 • ЛФК при хворобі Паркінсона

  Рекомендовано займатися гімнастичними вправами при хворобі Паркінсона . Разом з медикаментозним лікуванням вони допоможуть продовжити рухову

  ...

 • Самолікування головного болю

  Існують так звані м’які методики мануальної терапії. З усіх різновидів мануальних способів м’язової релаксації найбільш ефективним

  ...

 • Захворювання нейронів спинного мозку

  Захворювання нейронів передніх і задніх рогів спинного мозку Захворювання з переважним ураженням нейронів передніх і задніх

  ...

 • Головні болі

  Якщо Вас турбує сильний головний біль, Ви постійно приймаєте знеболюючі засоби — це не привід впадати

  ...

Вегето-судинна дистонія (ВСД)

Вегето-судинна дистонія (ВСД)

Наявність у Вас судинних порушень у вигляді вегетативно-судинної дистонії — це не привід запасатися ліками або терпіти неприємні відчуття. Розв’язати цю проблему можна природним чином — використовуючи сучасний і ефективний метод лікування — кінезітерапія.
Лікування рухом дозволить швидко і легко підвищити якість Вашого життя. Скористайтеся досягненнями сучасної медицини, а саме сучасною системою лікування, профілактики і реабілітації — кінезітерапії!

Чому розвивається вегето-судинна дистонія?

Термін «дистонія» дослівно означає порушення тонусу судин. У основі цього захворювання лежить зміни взаємодії нервової, ендокринної і судинної систем. Вегето-судинна дистонія характерна для людей молодого віку, але її слід розцінювати як чинник ризику розвитку гіпертонії, ішемічній хворобі серця і інших судинних проблем в старшому віці.

Причини ВСД різноманітні:

 • спадкова підвищена збудженість нервової системи;
 • порушення режиму харчування, сну і відпочинку;
 • недостатня фізична активність;
 • стреси і емоційні перевантаження організму;
 • наявність хронічних осередків інфекції;
 • різні ендокринні захворювання, і інші проблеми, що порушують функціонування нервової системи.

Симптоми ВСД

Залежно від того, як проявляється дистонія, розрізняють наступні її види:

 • вегето-судинна дистонія за гіпотонічним типом — характеризується епізодами зниження артеріального тиску нижче 110/70 мм рт. ст., що викликає різні неприємні відчуття.
 • вегето-судинна дистонія за гіпертонічним типом — основний симптом цього типу ВСД — підвищення артеріального тиску, але не вище 139/79 мм рт. ст.
 • вегето-судинна дистонія за кардіальним (серцевим) типом — основний симптом цього виду захворювання — болі, неприємні відчуття в ділянці серця, серцебиття, перебої в його роботі, не небезпечні для життя.

Хворих ВСД часто турбують головні болі, слабкість, перепади настрою, що примушує їх звертатися до лікаря-невропатолога, кардіолога, і часто приймати різні медикаментозні препарати. Це також знижує якість життя пацієнта і погіршує його працездатність. Наявність дистонії у молодому віці служить сигналом того, що з часом це захворювання може перерости у важкі судинні проблеми, що вимагають постійного прийому препаратів.

Лікування ВСД

Лікування вегето-судинної дистонії слід починати з пошуку і усунення чинників, які могли спровокувати появу і розвиток цього захворювання. Абсолютно усім людям, ВСД, що страждає, слід звернути увагу на спосіб життя, який вони ведуть. Фізична активність і дотримання режиму дня допоможуть розв’язати цю проблему без допомоги медикаментів.

Лікарі кінезітерапевти запропонують Вашій увазі унікальну лікувально-відновну програму, складену індивідуально для кожного випадку, і що враховує особливості Вашого організму. Заняття кінезітерапії проводяться на спеціальних сучасних тренажерах, що дозволяє зняти напругу з одних груп м’язів і ефективно тонізувати інші. Забудьте про болі і неприємні відчуття, поверніться до повноцінного активного життя прямо зараз!


Читайте також

Головні болі

Якщо Вас турбує сильний головний біль, Ви постійно приймаєте знеболюючі засоби — це не привід впадати в депресію. Існує можливість

Фітотерапія проти головного болю

Фітотерапія і народна медицина — додаткові кошти лікування хвороб. В деяких випадках фітотерапія може істотно прискорити одужання, зменшити дози сильнодіючих

Головні болі

Якщо Вас турбує сильний головний біль, Ви постійно приймаєте знеболюючі засоби — це не привід впадати в депресію. Існує можливість