Харчування проти хвороби Альцгеймера

Харчування проти хвороби Альцгеймера

Те, що ви їсте, може вплинути на виникнення і прогрес хвороби Альцгеймера.
Люди, що дотримуються середземноморської дієти, на 40% менше схильні хвороби Альцгеймера, говориться в новому дослідженні Медичного центру при Колумбійському університеті. Середземноморський раціон багатий плодами, горіхами, бобовими, цілісним зерном, рибою, вином і маслиновою олією і має низький вміст червоного м’яса.
Якщо ви приймаєте риб’ячий жир, багатий незамінними жирними кислотам, ваші шанси захворіти хворобою Альцгеймера і старечим маразмом знизяться майже в 2 рази, стверджують дослідники з Університету Тафтса. Лосось особливо корисний.
Пийте корисні напої. У Університеті Вандербильта проведено дослідження, яке показало, що у тих, хто п’є фруктові або овочеві соки не рідше 3 раз на тиждень, ризик виникнення хвороби Альцгеймера скорочується на 76% в порівнянні з тими, хто п’є соки менше 1 разу в тиждень.
Кофемані на 30% менш схильні хвороби Альцгеймера, ніж ті, хто утримується від кави, повідомляють іспанські учені. Можлива причина — наявність кофеїну.
Ізраїльські дослідники встановили, що основний антиоксидант зеленого чаю сприяє виведенню з клітин головного мозку таких речовин, що провокують хворобу Альцгеймера, як залізо і алюміній.
Контролюйте свою вагу і рівень глюкози в крові. Високий рівень цукру крові підвищує ризик недоумства на 70%. Люди, що страждають ожирінням, в середньому в 3 рази частіше ризикують отримати до кінця життя хворобу Альцгеймера.Читайте також

Медична реабілітація при порушенні мозкового кровообігу

Основною метою медичної реабілітації при порушенні мозкового кровообігу є відновлення порушених функцій і втрачених рухових навичок хворого для його фізичної

Панічні атаки у дітей та підлітків

У своєму житті людина нерідко стикається з ситуаціями, в яких він відчуває страх. Схильність до виникнення страхів — типова особливість

Фітотерапія проти інсульту

Візьміть по 1 ст. л. квіток ромашки, бузини чорної, листя м’яти і залити 3 склянками окропу. Наполягати протягом 2 ч,